Google translator

Czech English French German Hungarian Italian Russian Spanish

  

Domů >> Gch Ustinella Z Ungeltu >> Výstavy

Výstavy

 

2018

 Datum Výstava Rozhodčí Třída Výsledek
     
 28.4.2018 Krajská výstava psů Vyškov Tibor Havelka SK čestná V1, VT, Junior handling 13-17 let 3.místo

 

 

2017

 

Datum Výstava Rozhodčí Třída Výsledek
     
 15.1.2017 CACIB NItra SK Imrich Sopko SK čestná V1
 14.1.2017 CACIB Nitra SK Jozef Šuster SK čestná V1
 8.1.2017 CAC Brno Ing. Radim Fiala čestná V1, Junior handling 9-13 let 2.místo, 3.místo přehlídky tříd čestné

 

 

2016

Datum Výstava Rozhodčí Třída Výsledek
     
 4.12.2016 CACIB Nitra SK Zakaria Hidajat ID čestná V1
 3.12.2016 CACIB Nitra SK Bispo Pedro Ivo Santos PT čestná V1, 3.místo přehlídky tříd čestné
 5.11.2016 CACIB Bratislava SK Antonín Karban čestná V1
 25.9.2016 CAC Brno Tibor Havelka SK čestná V1, Junior handling 9-13 let 1.místo
MAĎARSKÝ SHOW ŠAMPION    
 26.3.2016 Krajská Vyškov Petr Řehánek vítězů V1, VT, KV, BIG 3
 12.3.2016 Crufts 2016 Birmingham Anglie Mr S Lockwood-Brown otevřená 
 7.2.2016 CACIB Brno Šuster Jozef SK čestná V1, BIS honor class (Přehlídka vítězů tříd čestných 1.místo)
 6.2.2016 CACIB Brno Tuovinen Olavi FIN čestná V1
 23.1.2016 Šampion Šampionů 2015 Miroslav Václavík, Otakar Vondrouš šampionů TOP 16 FCI 2
 10.1.2016 CAC Brno Antonín Karban čestná V1, Res. BIS honor class (Přehlídka vítězů tříd čestných 2.místo), Junior handling 9-13 let 3. místo

 

 

 2015

DatumVýstavaRozhodčíVýsledek
 25.7.2015 Klubová výstava Olomouc Mojca Tkalec (SLO) V2, Res. CACK
ŠAMPION C.I.E.
ŠAMPION C.I.B.
 28.6.2015 CACIB Brno - tř. čestná Ing. Radim Fiala V1, BIS honor class (Přehlídka vítězů tříd čestných 1.místo)
 9.5.2015 CACIB Dortmund (DE) Angelika Hartmann (DE) VD3
 8.5.2015 CACIB Dortmund (DE) Toni Piasentin (DE) VD3
 2.5.2015 Klubová výstava Rytířsko Zdzislaw Wajman (PL) V1
 26.4.2015 CACIB České Budějovice Hans Bierwolf (A) V1, CAC
 25.4.2015 Klubová výstava Svitavy Cedric Oda (F) V1, CACK
 19.4.2015 CACIB Chemnitz (DE) Mathias Wolf (DE) V2
 18.4.2015 Klubová výstava Hukvaldy Zdzislaw Wajman (PL) V1, CACK
RAKOUSKÝ ŠAMPION
 29.3.2015 CACIB Salzburg (A) Wienfried Boon (A) V1, CACA
 14.3.2015 Krajská výstava Vyškov Polgár Andráš V1, VT, KV
 8.3.2015 CACIB Graz (A) Inge Gerwin (D) V2, Res. CACA
 27.2.2015 Victory show - Šampion šampionů Nitra (SK) Ing. Jaroslav Matyáš (SK) V1, CAC, VICTORY WINNER
 11.1.2015 CACIB Norinberg (DE) Ursula Heidelberg (DE) V1
 10.1.2015 Šampion šampionů 2014 - Praha Jiřina Jandlová, Otakar Vondrouš BOB, BIG 4
 4.1.2015 CAC Brno Gabriela Ridarčíková (SK) V2

 

2014
DatumVýstavaRozhodčíVýsledek
 7.12.2014 CACIB Wels (A) Anna Bogucka (PL) V1, CACA
 6.12.2014 CACIB Wels (A) Oliver Erat (A) V1
SLOVINSKÝ ŠAMPION  
 9.11.2014 CACIB Vrtojba (SLO) Fabrizio La Rocca (I) V1, CAC
 8.11.2014 CACIB Šempeter (SLO) Andreja Čučnik (SLO) V2, Res. CAC
 19.10.2014 CACIB Arad (RO) Panos Demetriou (CY) V1, CAC, CACIB, BOB
RUMUNSKÝ GRAND ŠAMPION
 18.10.2014 CACIB Arad (RO) Papp Vasile (RO) V1, CAC, CACIB, BOB
 28.9.2014 CACIB Tulln (A) Andrea Čučnik (SLO) V1, CACA
 21.9.2014 CACIB České Budějovice Bojan Matakovič (HR) V1, CAC
MAĎARSKÝ GRAND ŠAMPION
 7.9.2014 CACIB Kecskemét (HU) Erdös Lászó (HU) V1, CAC, CACIB, BOS
 6.9.2014 CACIB Kecskemét (HU) Pettkó Csaba (HU) V1, CAC
 24.8.2014 CACIB Lipsko (DE) Roland Bebber (DE) V3
 23.8.2014 CACIB Lipsko (DE) Carsten Berndt (DE) V3
 16.8.2014 CACIB Bratislava (SK) Kavčič Blaž (SLO) V1, CAC
 13.7.2014 CACIB Oberwart (A) Sabina Heric (SLO) V2, Res. CACA
 12.7.2014 CAC Szombathely (HU) Roger van Hoenacker (B) V1, CAC, BOB, BIG2
 12.7.2014 CACIB Szombathely (HU) Zoran Brankovic (SRB) V1, CAC, CACIB, BOB
 22.6.2014 CACIB Pécs (HU) Ligita Zake (LV) V1
MAĎARSKÝ ŠAMPION
 21.6.2014 CACIB Pécs (HU) Christian Jouanchicot (F) V1, CAC
 15.6.2014 CACIB Klagenfurt (A) Mag. Rajic Branislav (SLO) VD2
 14.6.2014 CACIB Klagenfurt (A) Ehrenreich Günther (AUT) V1, CACA, CACIB, BOS
 31.5.2014 Klubová výstava Třeboň Ing. Radim Fiala V1, CACK
 18.5.2014 CACIB Wieselburg (A) Gertrude Neswadba (A) V2, Res. CACA
KLUBOVÝ ŠAMPION BOXERKLUBU
 3.5.2014 Klubová výstava Rytířsko MVDr. Jaromír Špicera V1, CACK
ČESKÝ GRAND ŠAMPION
 27.4.2014 CACIB České Budějovice Vladimír Piskay (SK) V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
 26.4.2014 Klubová výstava Svitavy Margot Egeblad (DK) V2, Res. CAC
 13.4.2014 CAC Ostrava MVDr. Jaromír Špicera V1, CAC
 30.3.2014 CACIB Berlin (DE) Carsten Berndt (DE) V1, Anw. Dt. Ch. VDH (CAC)
 29.3.2014 CAC Berlin (DE) Mathias Wolf (DE) V1, Anw. Dt. Ch. VDH (CAC)
ŠAMPION KYPRU
 23.3.2014 CAC Kypru Chris Zeniou (CY) V1, CAC, BOB, BIG 3
ŠAMPION MOLDÁVIE
 23.3.2014 CAC Moldávie Sergej Slukin (UKR) V1, CAC, BOB
ŠAMPION KOSTA RIKY
 23.3.2014 CAC Costa Rica Pero Čelebić (MNE) V1, CAC, BOB
ŠAMPION FILIPÍN
 23.3.2014 CAC Filipín Antonio Mračević (MNE) V1, CAC, BOB
ŠAMPION KAVKAZSKÝ
ŠAMPION AZERBAJDŽÁNU
 23.3.2014 CAC Azerbajdžán Andrić Slavoljub (SRB) V1, CAC, BOB
ŠAMPION GRUZIE
 23.3.2014 CAC Gruzie Zijah Zulović (BIH) V1, CAC, BOB
 22.3.2014 CAC Kypru Panos Demetriou (CY) V1, CAC, BOB
 22.3.2014 CAC Moldávie Savić Siniša (SRB) V1, CAC, BOB
 22.3.2014 CAC Costa Rica Suzana Bulatović (MNE) V1, CAC, BOB
 22.3.2014 CAC Filipín Miodrag Vreteničić (MNE) V1, CAC, BOB
 22.3.2014 CAC Azerbajdžán Zaur Agabeyli (AZ) V1, CAC, BOB
 22.3.2014 CAC Gruzie Savičić Nebojša (SRB) V1, CAC, BOB
ŠAMPION BALKÁNSKÝ
ŠAMPION STŘEDOZEMNÍ
ŠAMPION ČERNÉ HORY
 21.3.2014 CAC Černé Hory Pero Čelebić (MNE) V1, CAC, BOB, BIG 3
ŠAMPION MAKEDONIE
 21.3.2014 CAC Makedonie Nikola Angelovski (MKD) V1, CAC, BOB
ŠAMPION SAN MARÍNA
 21.3.2014 CAC San Marina Miljko Bulsjić (MNE) V1, CAC, BOB
ŠAMPION BULHARSKA
 21.3.2014 CAC Bulharska Miodrag Vreteničić (MNE) V1, CAC, BOB
 20.3.2014 CAC Černé Hory Vladan Šamšal (MNE) V1, CAC, BOB
 20.3.2014 CAC Makedonie Vojislav Brajović (MNE) V1, CAC, BOB
 20.3.2014 CAC San Marina Enrico Drudi (SM) V1, CAC, BOB
 20.3.2014 CAC Bulharska Savičić Nebojša (SRB) V1, CAC, BOB
 23.2.2014 DUOCACIB Brno Hans Bierwolf (A) V2, Res. CAC
POLSKÝ ŠAMPION
 19.1.2014 CAC Sosnowiec (PL) Anna Szymarska-Modrzycka (PL) V1, CWC, BOS
 12.1.2014 CACIB Norinberg (DE) Angelica Hartmann (DE) V1, Anw. Dt. Ch. VDH (CAC)
 5.1.2014 CAC Hanácká NV Brno Antonín Karban (CZ) V1 CAC
2013
DatumVýstavaRozhodčíVýsledek
 8.12.2013 CACIB Wels (A) Gertruda Neswadba (A) V2, Res. CACA
 7.12.2013 CACIB Wels (A) Ing. Radim Fiala V2, Res. CACA
 10.11.2013 CACIB Vrtojba (SLO) Igor Selimovič (HR) V1, CAC, CACIB
 9.11.2013 CACIB Šempeter (SLO) Mirja Lapjana (SLO) V1, CAC, CACIB, BOS
 29.9.2013 CACIB Arad (RO) John Walsh (IRL) V1, CAC
ŠAMPION RUMUNSKA
 28.9.2013 CACIB Arad (RO) Iliev Marius (RO) V1, CAC, CACIB
ŠAMPION SRBSKA
 22.9.2013 CACIB Bačka Topola (SRB) Jenei Attila (HU) V1, CAC, CACIB, BOB
 8.9.2013 CAC Brno Antonín Karban V1, CAC
 1.9.2013 Krajská výstava Brno Ing. Leoš Jančík V1, VT, KV, BIG fena II.FCI, BIS fena
 31.8.2013 VKV Hradec nad Moravicí Oliver Erat (A) V4
 18.8.2013 CACIB Bratislava (SK) Rade Dakič (SRB) V1, CAC, CACIB, BOB
SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION
 17.8.2013 CACIB Bratislava (SK) Csaba Pettko (H) V1, CAC, Res. CACIB
 3.8.2013 CACIB Zakopane (PL) Jaroslav Matyáš (SK) V1, CWC, CACIB
 28.7.2013 Krajská výstava Žebětín Miroslav Václavík V1, VT, KV
 7.7.2013 CACIB Veľká Ida (SK) Lubomír Perniš (SK) V1, CAC
 6.7.2013 CACIB Veľká Ida (SK) Miroslav Fišman (SK) V1, CAC
 30.6.2013 CAC Bielsko Biela (PL) Marek Lewandowski (PL) V1, CWC
 23.6.2013 CAC Jelenia Góra (PL) Marek Lewandowski (PL) V1, CWC
 16.6.2013 CACIB Székesfehérvár (HU) István Orcsik (SRB) V1, CAC, Res. CACIB
 15.6.2013 CACIB Székesfehérvár (HU) György Hartmann (HU) V1, CAC, Res. CACIB
 9.6.2013 CAC Racibórz (PL) Sunčica Lazič (SRB) V1, CWC
 2.6.2013 CACIB Nitra (SK) Jozef Šuster (SK) V2, Res. CAC
 1.6.2013 CACIB Nitra (SK) Vladimír Javorčík (SK) V2, Res. CAC
 31.5.2013 CAC Senec (SK) Štefan Šinko (SLO) V2, Res. CAC
 4.5.2013 Klubová výstava Rytířsko Ing. Radim Fiala V2, Res. CACK
 27.4.2013 Klubová výstava Svitavy Bernard Kafka (F) V1, CACK
 21.4.2013 Klubová výstava Hukvaldy Petr Řehánek V1, CACK
 14.4.2013 CAC Ostrava MVDr. Jaromír Špicera V1, CAC
 13.4.2013 Klubová výstava Louny Antonín Karban V1, CACK
 7.4.2013 CACIB Wieselburg (AT) MVDr. Jaromír Špicera V1, CACA
SLOVENSKÝ ŠAMPION
 24.2.2013 CACIB Nitra (SK) MVDr. Jaromír Špicera V1, CAC
 23.2.2013 CACIB Nitra (SK) Alena Žárská VD2
 3.2.2013 CACIB Brno Ing. Radim Fiala V1, CAC
ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY
 2.2.2013 CACIB Brno Winfried Bonn V1, CAC
 27.1.2013 CAC Trenčín (SK) Petr Řehánek V1, CAC
 6.1.2013 CAC Brno Petr Řehánek V3
2012
DatumVýstavaRozhodčíVýsledek
 2.12.2012 CACIB Nitra (SK) J. Galewski (PL) V1, CAC
 1.12.2012 CACIB Nitra (SK) M. Kozlowska (PL) V1, CAC
 4.11.2012 CACIB Praha Antonín Karban V3
 3.11.2012 CACIB Praha RNDr. Maria Müllerová V3
 14.10.2012 CACIB České Budějovice Rita Reyniers (B) V1, CAC
 6.10.2012 Klubová výstava Jaroměř Ing. Radim Fiala V3
 30.9.2012 CAC Brno Antonín Karban V1, CAC
 22.9.2012 Klubová výstava Hukvaldy Iwona Magdziarska V3
 9.9.2012 Krajská výstava Brno Vladimír Mojžíš V1, VT, KV
 1.9.2012 VSV Jistebnice Ing. Radim Fiala V
 25.8.2012 Klubová výstava Hlučín Jozef Šuster (SK) V5
 21.7.2012 Krajská výstava Žebětín Otakar Vondrouš V1, VT, 2.místo nej. mladá fena
 24.6.2012 CACIB Brno Ing. Radim Fiala V4
 10.6.2012 CACIB Nitra (SK) Jozef Šuster (SK) V2
SLOVENSKÝ ŠAMPION MLADÝCH
 9.6.2012 CACIB Nitra (SK) Lubomír Perniš (SK) V1, CAJC
 8.6.2012 CAC Senec (SK) Gabriela Ridarčíková (SK) V1, CAJC
 13.5.2012 CACIB Bratislava (SK) Vasco Pocas Joao (PT) V1, CAJC
 12.5.2012 CACIB Bratislava (SK) Masino Izoli (I) V1
 6.5.2012 CACIB Praha Antonín Karban VD2
 5.5.2012 Klubová výstava Rytířsko Josef Dolejš V4
 15.4.2012 CAC Ostrava MVDr. Jaromír Špicera VD2
 1.4.2012 CACIB České Budějovice Antonín Karban V1, CAJC
 25.3.2012 CACIB Nitra (SK) Igor Mioc (HR) VD1
 24.3.2012 CACIB Nitra (SK) Lajos Vidák (H) V2
 17.3.2012 CACIB Katowice (PL) Dušan Paunovic (SRB) V1, VT
 8.1.2012 CAC Brno Antonín Karban VN1
    2011
 19.11.2011 CACIB Nitra (SK) Pettkó Csaba (H) VN1