Google translator

Czech English French German Hungarian Italian Russian Spanish

  

Domů >> Odchovy

Odchovy

Pracovní úspěchy našich odchovaných štěníků

 

 jméno datum druh zkoušky výsledek místo konání rozhodčí
      
 Able 20.7.2018 ZZO1  Zahradiště Jiří Hammer
 Berill 6.7.2018 ZOP dobrá Kolín-Borky Jana Svobodová
 Able 10.6.2018 Závod boxerů - ZZO 2. místo Zahradiště Alois Pouč
 Alexandra 8.5.2018 FPr 2 velmi dobře Chropyně Alois Pouč
 Able 29.4.2018 ZZO výborná Brno Jiří Hammer
 Alexandra 15.4.2018 ZVV1 prospěla Chropyně Milan Mnich
 Able 3.3.2018 OB-Z velmi dobře Brno Lucie Gabrielová
 Alexandra 26.11.2017 ZZO1 uspěla Chropyně Jaroslav Matula
 Alexandra 18.11.2017 FPr1 velmi dobře Chropyně Jaroslav Matula
 Alexandra 14.10.2017 ZPU1 uspěla Chropyně Novák
 Alexandra 8.5.2017 ZM dobrá Chropyně Jaroslav Matula
 Alexandra 22.4.2017 BH uspěla Kroměříž M. Vávra
 Alexandra 20.11.2016 ZOP výborná Chropyně K. Štibora
 Alexandra 5.11.2016 ZZO výborná Chropyně M. Vávra

 

Výstavní ocenění naši odchovaných štěníků

 

 jméno datum výstava rozhodčí třída ocenění
      
 Berill 1.7.2018 CAC Klatovy Hans Bierwolf A otevřená V1, CAC
 Berill 3.6.2018 Klubová výstava Křenice Oliver Erat A otevřená V3
 Berill 20.5.2018 CACIB Litoměřice Tzegas Savvas GR otevřená V1, CAC
 Alexandra 28.4.2018 Krajská výstava Vyškov Tibor Havelka SK pracovní V1, VT
 Able 28.4.2018 Krajská výstava Vyškov Tibor Havelka SK otevřená V1, VT
 Alexandra 2018 udělen titul SLOVENSKÝ ŠAMPION
 Alexandra 17.2.2018 Šampion šampionů SK Sergej Vanža SK šampionů V1, CAC, Victory Winner
 Alexandra 2018 udělen titul ČESKÝ ŠAMPION
 Alexandra 14.1.2018 CAC Brno Jozef Šuster SK otevřená V1, CAC
2017     
 Alexandra 10.12.2017 CACIB Nitra SK Jana Janek SK pracovní V1, CAC
 Alexandra 9.12.2017 CACIB Nitra SK Dominika Šusterová SK pracovní V1
 Berill 5.11.2017 CACIB Praha Jiří Suchý mezitřída V1, CAC
 Berill 4.11.2017 CACIB Praha RNDr. Maria Müllerová CSc. mezitřída V1, CAC
 Berill 2017 udělen titul ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
 Berill 8.10.2017 CACIB České Budějovice Petr Řehánek mladých V1, CAJC
 Adrenalin 8.10.2017 CACIB České Budějovice Petr Řehánek otevřená V2, res. CAC
 Boxy 24.9.2017 CAC Brno Miroslav Václavík mladých V1, CAJC, BOJ, TOP3 JBIG
 Alexandra 24.9.2017 CAC Brno Miroslav Václavík pracovní V1, CAC
 Alexandra 20.8.2017 CACIB Bratislava SK Sergej Vanža SK pracovní V2, Res. CAC
 Alexandra 19.8.2017 CACIB Bratislava SK Vladimír Javorčík SK pracovní V2, Res. CAC
 Berill 13.8.2017 CACIB Mladá Boleslav Petr Řehánek mladých V2
 Boxy 13.8.2017 CACIB Mladá Boleslav Petr Řehánek mladých V3
 Boxy 12.8.2017 Klubová výstava Rychvald Ingeborg Sonnweber A mladých V2
 Berill 16.7.2017 CAC Mladá Boleslav František Šimek mladých V1, CAJC
 Boxy 15.7.2017 Klubová výstava Velká Bystřice Vesna Ćurčić mladých V1, CAJCK, ČKJV
 Alexandra 15.7.2017 Klubová výstava Velká Bystřice Vesna Ćurčić pracovní VD1
 Boxy 25.6.2017 CACIB Brno Pehar Tino HR
 mladých V2
 Alexandra 17.6.2017 Oblastní výstava Náměšť na Hané M. Václavík otevřená V1, VT, OV
 Berill 4.6.2017 Klubová výstava Praha Jozef Šuster SK mladých V2
 Berill 21.5.2017 CACIB Litoměřice Antonín Karban mladých V1, CAJC
 Able 7.5.2017 Klubová výstava Vísky u Letovic Mathias Wolf D  V
 Boxy 2017udělen titul MAĎARSKÝ JUNIOR ŠAMPION
 Boxy 30.4.2017 CACIB Budapešť HU Giorgio Danilo I mladých V1, HPJ, Junior Winner
 Boxy 29.4.2017 CACIB Budapešť HU Erika Szokol HU mladých V1, HPJ, Junior Winner
 Boxy 23.4.2017 CAC Mosonagyaróvár HU György Hartmann HU mladých V1, HPJ, Junior Winner, BOS
 Boxy 22.4.2017 Klubová výstava Hukvaldy Ing. Radim Fiala mladých V4
 Berill 16.4.2017 CACIB Praha Miloslav Auterský mladých V2
 Alexandra 15.4.2017 Krajská výstava Vyškov Karel Hořák otevřená V1, VT, KV, BIG II. FCI 2.místo
 Able 15.4.2017 Krajská výstava Vyškov Karel Hořák mezitřída V1, VT
 Boxy 8.4.2017 CACIB Luxembourg Marie-Josée Melchior mladých V2 /5
 Alexandra 2.4.2017 CACIB Bratislava SK Chris Zeniou CY otevřená V2, Res. CAC
 Boxy 2.4.2017 CACIB Bratislava SK Chris Zeniou CY mladých V2
 Boxy 19.2.2017 CAC Bratislava SK Jana Janek SK mladých V2
 Boxy 5.2.2017 CACIB Brno Georgiy Onishchenko UA dorostu VN1
 Alexandra 5.2.2017 CACIB Brno Georgiy Onishchenko UA otevřená V1, CAC
 Alexandra 4.2.2017 CACIB Brno Viktoria Pogodina UA otevřená VD1
 Able 4.2.2017 CACIB Brno Viktoria Pogodina UA mezitřída VD3
 Boxy 4.2.2017 CACIB Brno Viktoria Pogodina UA dorostu VN1
 Boxy 15.1.2017 CACIB Nitra SK Sopko Imrich SK dorostu VN1
 Boxy 14.1.2017 CACIB Nitra SK Jozef Šuster SK dorostu VN2
 Boxy 8.1.2017 CAC Brno Ing. Radim Fiala dorostu VN1
 Alexandra 8.1.2017 CAC Brno Ing. Radim Fiala otevřená V4
 Able 8.1.2017 CAC Brno Ing. Radim Fiala otevřená V3
2016     
 Boxy 11.12.2016 CACIB Wels A Sonnweber Ingeborg A dorost VN1
 Boxy 4.12.2016 CACIB Nitra SK Hidajat Zakaria ID dorost VN2
 Boxy 3.12.2016 CACIB Nitra SK Bispo Pedro Ivo Santos PT dorost VN2
 Alexandra 6.11.2016 CACIB Bratislava SK Vladimír Javorčík mladých V
 Boxy 6.11.2016 CACIB Bratislava SK Vladimír Javorčík štěňat VN2
 Boxy 5.11.2016 CACIB Bratislava SK Antonín Karban štěňat VN2
 Alexandra 29.10.2016 CACIB Praha Miloslav Auterský mladých V
 Berill 22.10.2016 Klubová výstava Předonín Miroslav Roškota štěňat VN2
 Berill 1.10.2016 Klubová výstava Jaroměř Josef Dolejš štěňat VN
 Alexandra 21.8.2016 CACIB Bratislava Jozef Šuster SK mladých V1, CAJC
 Alexandra 25.6.2016 Oblastní výstava Náměšť na Hané Miroslav Václavík mladých V1, VT
 Alexandra 5.6.2016 Krajská Lanškroun - Zemská koruna Tibor Havelka mladých V1, VT, 5.místo nej. mladá feny výstavy
 Alexandra 4.6.2016 Krajská Zlín Ing. Leoš Jančík mladých V1, VT
 Alexandra 26.3.2016 Krajská Vyškov Petr Řehánek dorost VN2
 Able 26.3.2016 Krajská Vyškov Petr Řehánek dorost VN3
 Able 7.2.2016 CACIB Brno Šuster Jozef SK štěňat VN1
 Alexandra 6.2.2016 CACIB Brno Tuovinen Olavi FIN štěňat VN1